Trwała depilacja jasnych włosów (Epilfree)

Różna zawartość melaniny, czyli barwnika występującego we włosach powoduje różne reakcje na trwałą depilację. Dla osób, u których IPL nie przynosi pożądanych efektów, mamy rozwiązanie w postaci depilacji EpilFree.  Jest to system redukcji owłosienia, oparty na kompleksie aktywnych składników roślinnych. Produkty EpilFree aplikowane są bezpośrednio po zabiegu depilacji woskiem.

Zabieg obejmuje dwa etapy. Pierwszy z nich to nałożenie specjalnego aktywatora, który poprawia przenikanie do skóry kolejnego produktu. Drugim etapem jest nałożenie Tonera, który wnika pod skórę i ogranicza podziały komórek odpowiedzialnych za wzrost włosa. Kosmetyki nakładane są w zależności od tempa wzrostu włosa, średnio co 3-6 tygodni. EpilFree może być stosowane na dowolnych strefach ciała, nawet tych najbardziej wrażliwych, takich jak pachy, bikini czy wąsik.

 

Dbanie o siebie na wiosnę i lato

Gdy przychodzi wiosna i lato, każdy chce wyglądać najlepiej. Ściągamy również z siebie więcej ubrań, a tym samym odkrywamy większą część ciała. Dzięki temu, że tak jest, chcemy, aby każdy centymetr naszego ciała wyglądał w sposób atrakcyjny i w pełni piękny. W osiągnięciu takiego efektu pomaga depilacja laserowa, dzięki której można w skuteczny sposób usunąć owłosienie z całego ciała. Na pewno przyczyni się to do osiągnięcia bardzo dobrych rezultatów, które dla każdego będą atrakcyjne i w pełni właściwe. W końcu najlepsza depilacja laserowa to taka, której efekty zachwycają. Bez dwóch zdań tak jest w tej sytuacji, dlatego możemy być zachwyceni z tego, jak to wszystko przebiegnie. Gładkie przejście – DepilConcept zapewni w jak najlepszy sposób. Jest to innowacyjna odmiana depilacji laserowej, do której produkcji został wykorzystany najnowocześniejszy sprzęt, a także najnowocześniejsze technologie. Gładkie przejście, czyli depilacja laserowa nowej generacji to metoda, na którą jak najbardziej warto się zdecydować, i to bez dwóch zdań. Dzięki temu, że będziemy z tej metody korzystali, nasze ciało zawsze, przez cały rok będzie wyglądało idealnie, a na pewno będzie to powód do domu. Warto więc stawiać na takie skuteczne metody depilacji. Będziemy zachwyceni, jeżeli to wszystko przebiegnie w sposób korzystny i jak najbardziej komfortowy pod każdym względem. Z pewnością wiosną i latem uda się w skuteczny sposób zadbać o swoje ciało, gdy będzie się miało dobrej jakości depilację do wyboru.

Trwała depilacja jasnych włosów (Epilfree)
3.1 (61.15%) 52 votes