Warsztaty „Świadoma Mama” w Warszawie

W czwartek 20 kwietnia miałyśmy przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu Świadoma Mama. Podczas wydarzenia zachęcałyśmy młode mamy aby pomyślały też o sobie i zadbały o swój komfort. Świadoma Mama to cykl bezpłatnych spotkań adresowanych do kobiet w ciąży i młodych Mam. Udział w nich biorą specjaliści, którzy prowadzą warsztaty, udzielają rad, odpowiadają na nurtujące pytania uczestniczek związanych z macierzyństwem.
Inicjatywa Świadomej Mamy zrodziła się w 2010 roku w Poznaniu, gdzie zorganizowano cykl warsztatów dla kobiet w ciąży i mam z udziałem aktorki Katarzyny Bujakiewicz – ambasadorki kampanii.
Projekt spotkał się z dużym uznaniem i popularnością, czego następstwem była organizacja ogólnopolskiej edycji spotkań z udziałem znanych aktorek: Aleksandry Woźniak, Katarzyny Bujakiewicz, Jolanty Fraszyńskiej i Pauliny Holtz. Dziś wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przyszłych i młodych Mam, realizując program, w którym nie ma tematów tabu – Świadoma Mama intymnie, którego ambasadorką jest aktorka i Świadoma Mama – Paulina Holtz.

Warsztaty „Świadoma Mama” w Warszawie
Zagłosuj!